Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині є вакантні посади лаборантів

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає лаборантів різного спрямування.

Так,  роботодавці області потребують 3 техніків-лаборантів (по 1 фахівцю потрібні підприємствам для масового механізованого випікання хлібних виробів Знам’янки та Кропивницького, а також одній з лікарень Олександрії). Також у Кропивницькому комбінат хлібопродуктів потребує начальника (завідувача) виробничої лабораторії.

2 лаборантів (медицина) запрошують лікувальні заклади Кропивницького та Голованівська. Агропідприємства Долинщини та Новгородківщини потребують 2 лаборантів (біологічні дослідження).

Гірничодобувні підприємства, що розміщені на Кіровоградщині потребують по одному лаборанту мінералогічного аналізу (Новомиргородський район), лаборанту з аналізу формувальних та шихтових сумішей (Маловисківський район), а також лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу (Долинський район).

Крім того, 1 лікаря-лаборанта шукає лікувальний заклад Олександрійщини, а одна з лікарень Олександрівщини потребує 1 рентгенолаборанта. Водночас одне з підприємств з виробництва продуктів борошномельно-круп’яної промисловості Світловодщини потребує 1 лаборанта хімічного аналізу.

Один з навчальних закладів Олександрії потребує трьох завідувачів лабораторії (освіта) за спеціальностями «Організація перевезень і управління на автотранспорті», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та лабораторії електронних пристроїв.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 до 7500 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до рівня освіти, посади працівника, стажу роботи та навичок у роботі з обладнанням для лабораторних досліджень.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонного центру зайнятості..

 

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x