Інформаційний портал

Олександрійщини

На яку стипендію можуть розраховувати обдаровані діти Приютівської громади?

Стипендію Приютівської селищної ради заснували з метою підтримки обдарованих дітей. Це питання 26 травня підтримали на засіданні виконавчого комітету та  ухвалили відповідне Положення і затвердили склад комісії, яка визначатиме кандидатів на стипендію, повідомляє ALEXTIME за інформацією сайту громади. 

Обдарованим учням стипендії виплачуватимуться протягом 10 місяців навчального року – щомісячно з 1 вересня поточного року  по 30 червня наступного року. На рік планується присуджувати не більше 10 стипендій. Виплати здійснюватимуться за рахунок коштів бюджету селищної ради, затверджений розмір стипендії –  200 гривень на місяць. Кандидатури для присудження стипендії можуть висувати заклади загальної середньої освіти Приютівської селищної ради.

 

Отримуватимуть стипендії учні, що навчаються у 5-11 класах віком до 18 років, які за минулий навчальний рік досягли таких успіхів:

  1. Стали переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; стали переможцями та призерами юнацьких чемпіонатів області, обласної спартакіади школярів.
  2. На національному та міжнародному рівнях стали призерами та переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, II національного етапу міжнародних наукових конкурсів «Intel-Еко Україна» та «Intel-Техно Україна», фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, IV (підсумкового) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Стипендії селищної ради не призначатимуть тим учням, які є стипендіатами більш високого рівня, тобто обласного чи всеукраїнського рівнів, нагороджені стипендією Президента України або Кабінету Міністрів України. 

 

Читайте також:  Вплинути на результати виборів в Олександрії може тільки низька явка виборців
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x