Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександр Приходько: “Хочу бачити у партійному осередку «Сила і честь» принципових та справедливих людей”

Добре відомий в Олександрії приватний нотаріус, депутат Кіровоградської обласної ради сьомого скликання, колишній керівник обласного осередку Політичної партії «Об’єднання “Самопоміч” Олександр Вікторович Приходько завжди вирізнявся своєю активною життєвою та громадянською позицією.
І сьогодні він не залишається осторонь суспільно – політичних процесів, що відбуваються в країні, – напередодні перших місцевих виборів  до об’єднаних територіальних громад приєднався до команди Політичної партії “Сила і честь”.

Чому  змінив політичні уподобання і що до цього спонукало? – питання, що, вочевидь, цікавлять багатьох.  Отож, щоб розібратися по суті, ми зустрілися з Олександром Приходьком  і в ексклюзивній розмові дізналися про все це з перших уст.

-Олександре,  громадськість цікавиться, чому, йдучи на місцеві вибори, Ви очолили новий партійний осередок? Чому не «Самопоміч»?

– Одразу хочу спростувати чутки про те, що нібито я та члени Кіровоградського обласного осередку Політичної партії Об’єднання «Самопоміч» зрадили цю політичну силу та перейшли в лави іншої. Насправді все відбувалося зовсім інакше.  Так сталося, що лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий у 2019 році, порушивши принцип колегіальності, прийняв одноосібне рішення і відмовився від участі у виборах Президента на користь Анатолія Гриценка, очільника політичної партії «Громадянська позиція»,  про що повідомив на всю країну, не обговоривши це питання всередині партії і не надавши будь-яких пояснень.

Після усіх цих подій особисто для мене було неприйнятним залишатися надалі в лавах “Самопомочі”, в принципі як і більшості моїх колег по Україні, а тим паче бути очільником її обласного осередку. Саме тому я вирішив вийти із лав даної партії.

-Відомо, що до політичної партії “Сила і честь” ви приєдналися вже після того, як  залишили обласний осередок «Об’єднання «Самопоміч». Як це відбулося, і чому обрали саме цю партію?

Передусім, зазначу, що для мене принципове має значення, хто очолює партію. Які життєві принципи у цієї людини, які пріоритети. Про лідера нашої партії Ігоря Петровича Смешка можу сказати, що це поміркований, принциповий, і головне, із незаплямованою репутацією політик. Для мене і моїх однодумців це важливий момент. Отож, коли через певний проміжок часу мені запропонували із політичної партії “Сила і честь”  очолити обласний виборчий штаб під час парламентських виборів у 2019 році, я погодився.  Тоді ми організували і провели вибори, вважаю,  на достатньо достойному рівні, враховуючи дуже стислі строки і слабко розвинену на той час структуру партії в області.

-Скажіть, Олександре, для Вас передусім важливий кількісний чи якісний склад партії?

-Робота будь-якої політичної сили у міжвиборчий період полягає в тому, щоб збільшувати кількість членів партії, відкривати нові політичні осередки-представництва партії. А це, звісно,  робота, що вимагає багато часу та зусиль. Для мене особисто головне – не кількісний, а якісний склад партії. Саме за цими критеріями ми і підбираємо однопартійців та прихильників.

-Наближаються місцеві вибори, чи буде Ваша політична сила йти на місцеві вибори та, чи маєте Ви особисто намір балотуватися?

 -Особисто я є членом партії “Сила і честь”. Звісно, нами була проведена велика робота щодо підбору прихильників до даної політичної сили, тож сьогодні цим людям я запропонував поповнити наші партійні лави “Сила і честь”, щоб однією потужною командою йти на місцеві вибори. Крім того, ми звертаємось до усіх небайдужих громадян нашого міста, які мають бажання стати пліч-о-пліч разом з нами та піти єдиною командою на місцеві вибори задля майбутнього наших дітей та розвитку нашого рідного міста.

                За п’ять років моєї депутатської роботи я неодноразово спостерігав, як з боку місцевої влади, так і з боку керівників політичних місцевих організацій чинився тиск на депутатів під час голосування та прийняття важливих рішень. Зазвичай, стосувалися питання, як наших громадян, так і міста в цілому, Через це деякі з них  не змогли протистояти тиску і сходили з дистанції. Проте, інші депутати, і таких, звісно, більшість, залишалися до кінця принциповими та справедливим, незалежно від партійної приналежності та попри будь-який тиск. Саме такі обличчя я хочу бачити у нашій новій команді. Для мене надзвичайно важливо, щоб у нас завжди сповідувалася ідея колегіальності у прийнятті будь-яких рішень.

                На Ваше запитання, чи маю я намір балотуватися, хочу наголосити, що ми з нашою командою йдемо на вибори до міської  ради. А щодо того, чи я буду висувати свою кандидатуру на посаду Олександрійського міського голови,  відповім: таких амбіцій я не маю. Проте, нині можу стверджувати з упевненістю, що в нашому партійному осередку “Сила і честь”  розглядається питання щодо висування та підтримки кандидата на посаду Олександрійського міського голови, який готовий йти на вибори перемагати та відповідно брати на себе відповідальність як за розвиток нашого міста, так і за майбутнє наших містян.

-Дякую за інтерв’ю.

Спілкувалася Ірина ЖЕЛЄЗНЯКОВА. 

Читайте також:  РІЗДВО  - свято Любові і Добра
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x