Інформаційний портал

Олександрійщини

Сьогодні, 22 травня, жителі Олександрійщини провели в останню путь талановитого земляка, Почесного громадянина Олександрії, режисера Народного аматорського театру при Палаці культури «Світлопільський» Юрія Ігоровича Дзбановського.

Церемонія прощання із режисером відбулася біля Палацу культури «Світлопільський». Попрощатися та провести в останню путь талановитого земляка цього дня прийшли друзі, колеги, представники Олександрійської міської ради, знайомі, всі ті, хто цінував і поважав Юрія Ігоровича як Людину, особистість, театрального діяча. Проте, через карантинні заходи не вісі шанувальники Юрія Дзбановського змогли прийти та приїхати на похорон. Але ті, що зібралися цього скорботного дня адресували сім’ї та рідним покійного щирі співчуття. Протягом години квітами була встелена домовина з покійним…

Колеги, яким випала честь пліч-о-пліч працювати з Юрієм Дзбановським, згадували його як фахівця своєї справи, ентузіаста, гарного друга, порадника, людину, яка зажди готова прийти на допомогу. Таким олександрійський театрал назавжди залишиться в пам’яті та серцях тих, хто знав його та цінував особистий внесок Юрія Дзбановського у мистецтво Олександрійщини.

Нагадаємо, 18 травня Юрій Дзбановський потрапив у ДТП та отримав черепно-мозкову травму. За життя талановитого олександрійця боролися медики, які прооперували його. Але, на превеликий жаль, життя врятувати йому не вдалося. 20 травня у віці 86 років Юрій Дзбановський помер, так і не прийшовши до свідомості.

 

голос
Рейтинг статті
Читайте також:  Медреформа: чи залишиться в Олександрії психіатрична лікарня?
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x