Інформаційний портал

Олександрійщини

Підприємці – ЗА Кузьменка!

ГО «Асоціація підприємств і підприємців Олександрії» ухвалила рішення підтримати на посаду міського голови Сергія Анатолійовича Кузьменка.
У зверненні, яке підписав голова Асоціації Сергій Волков, зазначається:

«Сергій Кузьменко не приїхав з Києва, Черкас, Херсона, спасати місто, що попало в біду. Він тут народився, живе, працює, робить свій вагомий внесок в розбудову міста, вболіває за його майбутнє і відверто хоче, щоб тут жилося комфортніше не тільки його дітям, онукам, а й кожному із нас.
Проблеми міста йому відомі не з газетних публікацій і вікна кабінету. Він знає про них особисто і, як людина небайдужа, відчуваючи біду інших, допомагає їх вирішувати. В усіх найболючіших місцях міста можна зустріти С. Кузьменка або прочитати в Інтернеті про його участь – починаючи від лікарень, куди були передані найсучасніші апарати ШВЛ і, закінчуючи благодійним фондом «Турбота». Його програма – це не набір загальних фраз, обіцянок, лозунгів, а конкретні плани, проекти, підготовлені спеціалістами, економічно обґрунтовані і головне – реальні.
Головний з них – відродження економічного і промислового потенціалу міста. Олександрія ще пам’ятає ті часи, коли її бюджет був більший, ніж бюджет Кропивницького. Перебуваючи на посаді голови обласної державної адміністрації, Кузьменко зміг підняти Кіровоградщину з 17-го на 3-5 місце. Ми віримо, що, перебуваючи на посаді міського голови, він зможе підняти Олександрію на новий рівень.
Чудова якість Кузьменка – випромінювати навколо себе позитивну енергетику, яка, як магніт, притягує до нього людей творчих, порядних, неординарних.
Він ніколи, нічим себе не скомпрометував, залишаючись людиною високих моральних якостей і переконань. Намагання недоброзичливців тиражувати чутки і плітки про Кузьменка лопаються, немов, мильні бульбашки.
Всі ми хочемо, що б Олександрія була красивою, успішною, комфортною для життя. Всі проекти, як економічні так і соціальні, що започатковував Сергій Анатолійович, були успішними.
Ми глибоко переконані, що і новий проект під назвою «Олександрія майбутнього» буде успішним, – йдеться у зверненні до олександрійців.

Читайте також:  Школярі з шести громад Олександрійщини знайомилися з військовою справою у патріотичному таборі
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x