Інформаційний портал

Олександрійщини

Попельнастівська громада звернеться до суду

Голова Попельнастівської об’єднаної громади Олег Волянський звертатиметься до суду для оскарження   постанови Кабміну про переформатування громад Кіровоградщини.

Про це розповів журналісту ALEXTIME сам очільник громади. За його словами, оскаржуватиметься ідея приєднання Попельнастівської ОТГ до Червонокам’янської, яка з’явиться на мапі Кіровоградщини за результатами цьогорічних місцевих виборів.    

Голова Попельнастівської ОТГ Олег Волянський говорить, що поки не має  жодних офіційних документів про  зміни меж громади і не володіє інформацією, звідки з’явились  ідеї переформатування ОТГ.  

“Приєднання до Червонокам’янської ОТГ  в нашій громаді не обговорювалося, — коментує  О.Волянський. – Будемо звертатись до судової інстанції, до адміністративного суду. Зараз  наш актив  працює над підготовкою відповідних документів».

Олег Волянський  говорить, що зробить усе від нього залежне, щоб зберегти свою громаду і в цьому його підтримує весь депутатський корпус. 

“Життя показало, що наша громада — життєздатна. Доходи на душу населення й індекс спроможності одні з найвищих. Є певні зауваження по двох показниках – кількості населення і кількості дітей шкільного віку. Але є й інші показники, які говорять про компактність і економічну спроможність, організаційну згуртованість громади”, – цитує Олега Волянського НОВИЙ ГРОМАДЯНИН

Нагадаємо, раніше свою незгоду з Постановою Кабміну щодо переформатування Приютівської ОТГ висловив її очільник Андрій Коломійцев.   

Читайте також:  Батькам новонароджених замість "пакунка малюка" обіцяють гроші
Підписатися
Повідомлення
guest
1 Коментар
найдавнішими
найновішими найпопулярнішими
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Кумець
Кумець
2020-05-19 11:09

Ну от.. за що боролись на те й напоролись! ЗАхотілось Пороховських реформ – тепер чухайте дупу там де не дістанете! жили собі тихо мирно так нє – ……..

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x