Інформаційний портал

Олександрійщини

Потрібна захисна маска?  Вам допоможе ательє “Семицветик”  

У той час, коли в аптеках Олександрії відсутні засоби індивідуального захисту, директор ательє для пошиття та ремонту одягу «Семицветик» (розташоване на центральному ринку) Тетяна Шкіль разом зі своїм чоловіком Олексієм Лахтарина із 18 березня запропонували землякам безкоштовний пошив масок. 

Для того, аби про це довідалося якомога більше людей, Тетяна Вікторівна оприлюднила новину про безкоштовний пошив масок на своїй особистій сторінці у фейсбуці. Далі інформацію почали поширювати інші користувачі мережі. 

 

-Ми отримували замовлення на пошиття масок і від фізичних осіб, і від підприємців, серед яких – служба таксі, мережі магазинів. Замовлень дуже багато, але найбільше це від населення, зокрема, пенсіонерів. Звертаються олександрійці й поодинці, і цілими родинами. Строки виготовлення залежать, звісно, від обсягів замовлень. Скажімо, якщо замовлення надходили від підприємців на пошив 200 масок, то за два дні ми виготовляли дану партію. Взагалі, за день наші можливості – пошив 150 масок, максимум це 200 штук. На даний час наше ательє пошило понад тисячу масок, – розповідає Тетяна Шкіль.

Для населення пошив масок є повністю безкоштовним, необхідно принести лише свою тканину. А для підприємців, крім принесеної тканини, необхідно сплатити символічну ціну – 7 грн. за маску. Що стосується матеріалу, з якого шиють маски, то, за словами Тетяни Шкіль, люди приносять бавовну: простирадла, постіль, футболки, пелюшки.

 

Для того, щоб уникнути спекуляції масками, при оформленні замовлення працівники ательє «Семицветик» вимагають від замовників підтверджуючі документи або їхні копії: паспорт, свідоцтво дитини про народження.  

Зважаючи на навантаження, яке нині лягає на плечі працівниць ательє «Семицветик» Валентини Стручкової та Інни Тарасенко, директор ательє Тетяна Шкіль намагається підтримувати та допомагати своїм модисткам. Вже о 7:00 ранку вона приходить на роботу та для прискорення процесу пошиття масок займається кроєм, нарізанням тканини. Робочий день самих дівчат розпочинається о 9:00 ранку та триває до 18:00 години. 

 

  У “Семицветик” запевняють, попри великий обсяг робіт, безкоштовно пошиють маски усім, хто звернеться. Адже хочуть і раді безкоштовно допомогти землякам. Замовлення приймають за телефоном: 050 -805-25-01. 

Ірина ЖЕЛЄЗНЯКОВА. 

 

 

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x