Інформаційний портал

Олександрійщини

Реформу з децентралізації “помножили на нуль”! – Андрій Коломійцев

Саме так прокоментував урядове рішення про затвердження Перспективних планів у новій редакції голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев. Він висловив свою незгоду з тим, що у Приютівської ОТГ, що  утворена два роки тому, вирішили забрати 8 сіл. Ось цитата:

“Друзі, сьогодні Кабінет міністрів України несподівано прийняв рішення про фактичну анексію вісьмох сіл Приютівської ОТГ Олександрійського району Кіровоградської області! Ці села раніше входили до Головківської та Ізмайлівської сільських рад.

Відтак реформу з децентралізації, яка все ще триває в країні, члени уряду “помножили на нуль”! Тим самим, можновладці знехтували правом жителів громади на добровільне об’єднання, яке відбулося ще два роки тому. Хто тепер пояснить цим людям, що відбувається, і чому сьогодні з ними так зухвало обійшлися?”, – написав на своїй сторінці у ФБ Андрій Коломійцев.

Додамо, що згідно  з перспективним планом, затвердженим Урядом учора, 13 травня, передбачено створення міської Олександрійської та селищної Пантаївської ОТГ із центром у Пантаївці. До Олександрії хочуть приєднати частину вже існуючої Приютівської ОТГ – Головківку та Ізмайлівку з найближчими селами. Натомість замість цих сіл у складі Приютівської ОТГ  додатково з’являться Андріївська, Косівська, Костянтинівська, Лікарівська, Недогарська сільські ради.

До складу Пантаївської ОТГ, як і планувалося, увійдуть Бандурівська сільська рада Олександрійського району та Диківська – Знам’янського району. А от вже існуючу Попельнастівську ОТГ передбачено приєднати до Червонокам’янської ОТГ, яка повинна невдовзі утворитися на теренах Олександрійського району.

Взагалі, до складу новоутвореної Червонокам’янської ОТГ передбачається включити Червонокам’янську, Дівочепільську, Добронадіївську, Куколівську, Олександрівську, Щасливську, Попельнастівську, Долинську, Михайлівську, Травневську, Улянівську сільські ради.                       

А от Новопразька ОТГ повинна поповнитися додатковою сільською радою – Світлопільською.

Читайте також:  Сергій Кузьменко оприлюднив заяву

 

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x