Інформаційний портал

Олександрійщини

Реконструкція ринку: думки розійшлися…

   

 Група підприємців з центрального ринку, що здійснюють торгівлю на  вулиці Петра Сагайдачного, зустрілися з міським головою Сергієм Кузьменком у середу, 21 квітня, під час його особистого прийому громадян.  Спілкуючись з керівником міста, порушили питання, що стосується майбутньої реконструкції ринку та перенесення у зв’язку з цим їхніх торговельних модулів, що розташовані на вказаній вулиці. За словами  підприємців, їм не вдається знайти спільне рішення з дирекцією ринку, тому в пошуках діалогу і компромісу прийшли до міської влади. Переймаються підприємці тим, що не мають чіткого розуміння, за яким проєктом буде здійснюватися перепланування ринку і куди, у разі вимушеного переїзду, зможуть встановити свої кіоски. «Нас попередили, що через певний час наші кіоски будуть прибрані з вулиці П. Сагайдачного, але те, що нам пропонують, нас не зовсім влаштовує. Керівництво ринку нас не чує. Тому досягти компромісу нам не вдається”, – зазначили підприємці. 

     Своєю чергою, Сергій Кузьменко наголосив, що також підтримує ідею компромісу і переговорів. І досягти його  цілком можливо разом  з його заступником  Юрієм Шкляруком.  «Ось мій заступник Юрій Шклярук, з ним вирішуйте усі питання», – підсумував розмову Сергій Кузьменко.  

      Як оцінює ситуацію сам Юрій Шклярук і як досягти компромісу з підприємцями, я поцікавилася у нього після закінчення прийому громадян. Заступник міського голови зазначив, що мета керівника ринку  оживити торгівлю саме всередині ринкової території. Вирішено, що цього року не будуть прибиратися торговельні модулі з вулиці 50 років Жовтня (нині Перспективна). А ось торгівля на  інших вулицях по периметру, буде перенесена всередину. Особливо це стосується тих торговельних модулів, що встановлені з мовчазного дозволу попередньої влади на газових комунікаціях по вул. П. Сагайдачного.  Ця робота буде плановою, і  всі підприємці будуть поінформовані про початок реконструкції, їм   запропонують вільні місця всередині ринку.

Читайте також:  Школярі з шести громад Олександрійщини знайомилися з військовою справою у патріотичному таборі

      Щоб сторони почули одна – одну уже в п’ятницю, 23 квітня, Юрій Шклярук готовий провести круглий стіл за участю директора ринку Олександра Кіяшка,  окремих підприємців, що здійснюють торгівлю на вулиці Петра Сагайдачного.

      «Ось там, під час круглого столу,  й будемо вести діалог, як досягти компромісу в питанні впорядкування торгівлі на центральному ринку»,- зазначив Юрій Шклярук.

Ірина БАЛАШОВА.

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x