Інформаційний портал

Олександрійщини

Результати роботи з профілактики наркоманії обговорили в області

 

Зокрема, виконання обласної цільової Програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, протягом 2018 року, проаналізував  директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Пастернак.

За його словами, за минулий рік у рамках проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів «МАК» вилучено понад 83 тис. нарковмісних рослин, понад 113 кг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, виявлено 11 кримінальних правопорушень, пов’язаних з розповсюдженням наркотичних засобів через Інтернет, попереджено 74 спроби передати наркотичні засоби в установи Державної пенітенціарної служби України.

На територіях навчальних закладів та поруч з ними викрито 26 кримінальних правопорушень, за якими 13 особам повідомлено про підозру, ліквідовано 11 місць для виготовлення та вживання наркотиків.

Про це йшлося на черговому засіданні обласної координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, інформує сайт Кіровоградської ОДА.

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x