Інформаційний портал

Олександрійщини

Сергій Кузьменко: «Обіцяю, що я буду хорошим мером для всіх олександрійців»

Сергій Кузьменко
Кандидат на посаду Олександрійського міського голови Сергій Кузьменко щодня зустрічається з жителями міста. І щодня має можливість донести до своїх виборців власне бачення розвитку Олександрії.

Як завжди, зустрічі з Кузьменком проходять у теплій, дружній атмосфері, оскільки люди знають: ця людина не підведе, його слово правдиве, а обіцянки реальні. До того ж, крім знань і досвіду на високих управлінських посадах, Сергій Кузьменко також знає особисто про проблеми регіону.

 

  • У мене є бажання і мета побудувати або зробити Олександрію містом нового рівня, – говорить кандидат на посаду міського голови Сергій Кузьменко. – Це – не просто гарний лозунг. У моєму розумінні – це нові робочі місця, новий рівень медичних послуг. У моєму розумінні, Олександрія – це не тільки проспект Соборний або центр міста, а й усі околиці, де є багато недобудованих і неосвітлених доріг, де є проблема із роботою муніципального транспорту, який повинен бути. У моєму розумінні Олександрія – це місто, де розвинена культура. А ще Олександрія – це просто красиве місто, в якому хочеться не тільки працювати, а й є можливість відпочити. Наші парки, наш театр і кінотеатр – це все те, що мені здається буде створювати новий рівень для нашого міста. Саме з цим ми йдемо до людей і саме це пропонуємо. Я обіцяю,   що  буду хорошим мером для всіх олександрійців», – говорить кандидат в очільники міста.

Практично під час усіх зустрічей, людей хвилюють зазвичай  однакові проблеми, як недостатня увага влади до віддалених мікрорайонів, нестача кваліфікованих лікарів та дорогі медичні послуги. Цікавить  доля міських недобудов та занедбаних будинків, непрозорі проценти на відшкодування «теплих кредитів» для ОСББ, необлаштовані торгові точки для продавців овочів на Центральному ринку та інші життєві проблеми.
Сергій Кузьменко має свої рішення місцевих проблем в разі обрання на посаду міського голови. І, звісно, він розраховує на підтримку олександрійців!
Нагадаємо, раніше п’ять партій публічно заявили про  підтримку Сергія Кузьменка на виборах міського голови Олександрії. Першими на підтримку Кузьменка висловилися кандидати в депутати всіх рівнів від олександрійського осередку «Слуги народу». Потім про свою підтримку заявили в олександрійських осередках партій «Сила і честь», «Батьківщина». Крім того, кандидатуру Сергія Кузьменка на виборах міського голови Олександрії закликали підтримати партії «Європейська солідарність» та «Пропозиція».
Також  ухвалила рішення підтримати на посаду міського голови Сергія Анатолійовича Кузьменка ГО «Асоціація підприємств і підприємців Олександрії» .

 

Читайте також:  Школярі з шести громад Олександрійщини знайомилися з військовою справою у патріотичному таборі

 

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x