Інформаційний портал

Олександрійщини

Сергій Кузьменко: «Виборча кампанія досить коротка, тому не зволікаємо»

 

Сергій Кузьменко невдовзі поділиться з містянами своїм баченням  розвитку  міста. Про це він сказав 15 вересня, спілкуючись з журналістами:

  • Ми маємо план дій на період виборчої кампанії, – говорить він, – а тому вважаємо, що відведений законодавством час для агітації варто використати сповна. Ми не представлені у владі, а тому в нас немає можливості щодня звітувати про боротьбу з коронавірусом або про заасфальтований двір. Відповідно, необхідна  законна можливість спілкуватися з людьми. Щоб така можливість з’явилася, потрібно бути офіційно зареєстрованим кандидатом.  Виборча кампанія досить коротка, тому не зволікаємо. Сподіваюся, що документи комісія швидко зареєструє, і ми зможемо розпочати роботу моєї команди, – сказав Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, 15 вересня, о 9-й годині, наш земляк подав документи до Олександрійської міської територіальної виборчої комісії для реєстрації кандидатом  у міські голови Олександрії.

Сьогодні, 17 вересня,   стало відомо, що   свої документи для реєстрації кандидатом на посаду міського голови подав чинний керівник міста Степан Цапюк.

Довідково: згідно з календарним планом ЦВК прийом документів від кандидатів у міські, сільські та селищні голови та кандидатів у депутати триватиме до 24 вересня.

 

Читайте також:  Підприємці – ЗА Кузьменка!
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x