Інформаційний портал

Олександрійщини

Щоб запобігти розділенню громади, Приютівська ОТГ судитиметься з Кабінетом Міністрів

 29 травня офіційно вступило в дію рішення Уряду, за яким частина діючої Приютівської об’єднаної територіальної громади –  територія нинішніх Ізмайлівського та Головківського старостинського округів – відходить до складу майбутньої Олександрійської міської об’єднаної територіальної громади. Документ оприлюднений  на сайті Кабінету Міністрів України.  

У зв’язку з цим Приютівська селищна рада подає судовий позов в Окружний адміністративний суд міста Київ на розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» від 13 травня 2020 року, йдеться на сайті Приютівської ОТГ.

Джерело зазначає, що судовим позовом Приютівська селищна рада просить визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України  від 13 травня 2020 р. № 593-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» в частині виключення зі  складу Приютівської об’єднаної територіальної громади Ізмайлівської і Головківської територіальних громад та визнання таким, що втратило чинність розпорядження Кабінету Міністрів України від  19 липня 2017 р. № 491-р «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» в частині Приютівської об’єднаної територіальної громади.

Крім того, щоб продемонструвати свою незгоду з рішенням урядовців, представники Приютівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у мирному мітингу в Києві. Зокрема, 29 травня  мешканці Ізмайлівського та Головківського старостинських округів висловили свій протест проти рішення Уряду від’єднати відповідні території від Приютівської ОТГ на користь майбутньої Олександрійської міської громади. 

Додамо, що участь у мирній акції взяли також  представники Попельнастівської ОТГ.

Фото: джерело ФБ

Читайте також:  Кузьменко подякував виборцям Олександрії
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x