Інформаційний портал

Олександрійщини

Скільки коштів витратили на підготовку закладів освіти району до нового навчального року?

У рамках підготовки закладів освіти до 2020/2021 навчального року проведено ремонтні роботи в дошкільних установах району на суму понад 300 тис. грн. У Добронадіївському ЗДО «Сонечко» замінили покриття підлоги, провели ремонт кімнат відпочинку  у Червонокам’янському “Маляткові», Михайлівському «Сонечку», Ясинуватському  «Проліску», Андріївській«Ластівці». Також проведено ремонтні роботи на суму 300 тис. грн. в Улянівській «Берізці». Наразі ремонтні роботи у закладах дошкільної освіти району завершено. Про це повідомила завідувач сектору освіти районної державної адміністрації Тетяна Павук на черговому засіданні колегії Олександрійської РДА, повідомляють на офіційному сайті райдержадміністрації.

Забезпеченість паливом на опалювальний сезон 2020/2021 року  складає 100%  у всіх  закладах дошкільної освіти.

Що стосується підготовки навчальних закладів району до  нового навчального року, то використано  субвенції сільських рад в сумі 786,3 тис.грн. Спрямовано кошти  місцевих бюджетів на придбання обладнання, проведення  поточних ремонтів будівель та приміщень освітнього призначення, котельного господарства, зовнішніх інженерних мереж, заходів з енергозбереження в сумі 1 млн 546 тис.грн. Коштів державного бюджету використано в сумі 475,3 тис.грн.

Освітні заклади району забезпечені на  встановлений період необхідними матеріалами, передбаченими протиепідемічними заходами в період карантину, у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x