Інформаційний портал

Олександрійщини

ТОВ «Степ» – це одна велика дружня родина

     Понад 20 років ТОВ «Степ», що у селі Куколівка Попельнастівської громади, займається вирощуванням зернових та технічних культур. Сільськогосподарських угідь у підприємства на сьогодні майже 3000 га, серед яких 90% орендної землі і 10 % – власної. Наразі ТОВ «Степ» вирощує пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, горох та ріпак, віддаючи перевагу озимій пшениці і кукурудзі – їх щороку сіють найбільше. Ефективну роботу сільгосппідприємства сьогодні забезпечує близько 40 працівників.

Максим Замрика з сином.

         Започаткував ТОВ «Степ» ще у 1999 році Геннадій Миколайович Замрика, який два десятиліття був його незмінним керівником, і своєю чесністю, порядністю та працьовитістю завоював повагу до себе і на гідний рівень вивів своє «дітище» – ТОВ «Степ». Коли після тривалої хвороби Геннадія Миколайовича не стало, сімейну справу продовжив його син – Максим Геннадійович Замрика, який сьогодні керує підприємством. Він продовжує підтримувати діючий механізм, створений батьком, і в той же час вносить щось своє для того, щоб ТОВ «Степ» плідно працювало та розвивалося.
     Однією з важливих умов ефективної роботи сільськогосподарського підприємства є якісна багатофункціональна техніка. На сьогодні гордістю ТОВ «Степ» є самохідний обприскувач французького виробництва BERTHOUD RAPTOR (Берту Раптор). Завдяки технологічним можливостям цього обприскувача на підприємстві використовується менше гранульованих, а більше рідких добрив.
Нещодавно ТОВ «Степ» придбало новий компактер – широкозахватний агрегат на важкий трактор, який дозволяє максимально розбивати грудки та вирівнювати площу для кращого посіву зерна у ґрунт. Також у грудні цього року завдяки програмі обміну на заміну старенькому італійському навантажувачу DIECI з’явиться повністю новий та більш потужний «англієць» JCB.

Святкування 20-річчя ТОВ «Степ».

       «Відсотків вісімдесят роботи на току виконує навантажувач, то звісно з новим буде легше і людям працювати, і взагалі швидше буде йти робота. Якщо старий DIECI завантажував за 20 хвилин лише одну фуру, то новий за той самий час завантажить дві фури, тобто це значна економія в часі», – пояснив директор ТОВ «Степ» Максим Замрика.
         Оскільки ТОВ «Степ» намагається крокувати у ногу з часом, минулого місяця по всьому периметру підприємства було встановлено 40 камер із відповідними додатками на телефонах у працівників, які за це відповідають.
         Та якою б сучасною і якісною не була техніка, без злагодженого колективу підприємство не змогло б ефективно працювати. Майже половина всього колективу ТОВ «Степ» працює у бригаді, близько десяти – на току, решта працівників – це бухгалтерія та керівний склад. Робота кожного працівника важлива для підприємства, адже всі вони, як ланки одного ланцюга. Найбільше відповідальності, звичайно ж, покладається на керівників. Виконавчий директор ТОВ «Степ» Олександр Іванович Усик контролює майже всю роботу на підприємстві, бригадир Олександр Миколайович Щур є також менеджером по закупівлях, Олександр Михайлович Хлівний завідує током, Сергій Ігорович Пугач – начальник ГСМ, Леонід Володимирович Нєстулєй працює начальником охорони, а начальником відділу по забезпеченню частин та комплектуючих є Олександр Павлович Лісовий. Кожен з цих керівників у тій чи іншій мірі зробив і продовжує робити свій вагомий внесок у розвиток ТОВ «Степ».

Працівники току - Олексій Меткий, Віктор Маркус, Олексій Самусєв, Микола Іванов.

     Бухгалтерією ТОВ «Степ» вже близько двох десятиліть завідує головна бухгалтерка Людмила Коваленко, у колективі якої працює двоє підлеглих бухгалтерок – Ольга Мажара та Юлія Кіріченко. Також головною юристкою на підприємстві працює Юлія Неватос.
     Велика частина колективу ТОВ «Степ» – «старожили», тобто люди, які працюють на підприємстві майже з самого його заснування, якісно виконують свою роботу, не забуваючи також у разі необхідності прийти на допомогу своїм колегам. Серед «старожилів» ТОВ «Степ» – «універсальний солдат» Сергій Глєб, який працює і трактористом, і комбайнером; механізатор Володимир Голубничий, Олександр Щербина (в колективі просто «дядя Саша» і за сумісництвом – креативник ТОВ «Степ», який вражає своїми технічними винаходами); комбайнер Михайло Бурак, а також працівники току Віталій Бахвалов та Микола Іванов. Нещодавно на заслужений відпочинок провели двох старожилів підприємства – Сергія Бедзя і Сергія Буркацького. Всі ці трударі багаторічною працею довели свій професіоналізм та відданість підприємству.

     Гарною традицією, яку запровадив засновник ТОВ «Степ» та його колишній директор Геннадій Замрика, дбаючи не тільки про гарні умови праці, а й про якісне дозвілля своїх працівників, є щорічний відпочинок на морі та за кордоном, а також відпочинок по цікавим місцям України. До речі, буквально декілька тижнів тому керівний склад ТОВ «Степ» зійшов на Говерлу. Такі поїздки за кошти підприємства організовуються не тільки для керівників відділів, а й для всіх інших працівників.

Колектив ТОВ «Степ» на Говерлі.

     На останок хочеться зазначити, що колектив ТОВ «Степ» – це не просто професіонали своєї справи, які щодня сумлінно виконують свою роботу, а одна велика дружня родина. Мабуть, це і є запорукою багаторічної успішної роботи підприємства.
     «Саме завдяки моєму батькові, Геннадію Миколайовичу, якого багато людей знали як порядну, достойну людину, колектив ТОВ «Степ» сьогодні дружній та вірний. Батько зібрав біля себе талановитих людей, згуртував колектив і запровадив на підприємстві традицію бути однією великою родиною. Моя задача тепер, як керівника, – продовжувати справу батька і зберігати традиції, які він започаткував», – підсумував нинішній директор ТОВ «Степ» Максим Замрика.

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x