Інформаційний портал

Олександрійщини

У Новопразькій громаді випускникам вручили свідоцтва

Учора, 30 липня, випускники навчальних закладів Новопразької громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

34 одинадцятикласники Новопразької громади одержали документи про успішне закінчення школи. Найбільше випускників відпустив у доросле життя Новопразький навчально-виховний комплекс. Свідоцтва в урочистій обстановці із кульками, квітами і стрічками “Випускник” вручили 23 учням. Класний керівник випускників — Наталія Бугайова, повідомляють на сайті громади.

Дещо скромніше, але не менш радісно, відбулося вручення свідоцтв у Новопразькому навчально-виховному об’єднанні. 10 випускників офіційно здобули документи про повну середню освіту. Класний керівник — Карина Золототар.

Одна випускниця Шарівського навчально-виховного комплексу також 30 липня стала щасливою володаркою документу про закінчення школи. Дівчина займалася на індивідуальному навчанні. Супровід у навчанні здійснювала педагог Ірина Чирук.

Найщасливішою випускницею 2019/2020 навчального року стала Дар’я Гейко – учениця Новопразького навчально-виховного комплексу. Дівчина закінчила школу із золотою медаллю.

Читайте також:  Олександрійцям покажуть кіно та мультфільми прямо на Соборній площі
Підписатися
Повідомлення
guest
2 Коментарі
найдавнішими
найновішими найпопулярнішими
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія Бугайова
Наталія Бугайова
2020-07-31 15:05

У Новопразькому НВК 32 випускника

Лариса
Лариса
2020-07-31 16:15

Подана не перевірена інформація. Кількість учнів не відповідає дійсності. Розміщене фото не підписане, зображена учениця – не Гейко Дар’я. Дотримуйтесь, будь ласка, журналістської етики – перед розміщенням дописів, перевіряйте інформацію.

2
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x