Інформаційний портал

Олександрійщини

У Приютівській ОТГ закладами освіти опікуватиметься Центр з обслуговування комунальних закладів та установ

Створення органу управління освітою є новим і достатньо складним завданням для ОТГ. У той час, як більшість об’єднаних територіальних громад створюють відділи освіти та культури, у Приютівській ОТГ пішли шляхом створення окремої юридичної особи, яка обслуговує заклади освіти і культури. Відповідне рішення прийняли на сесії селищної ради. Так, з 12 квітня поточного року розпочала свою роботу комунальна установа «Центр з обслуговування комунальних закладів та установ» Приютівської селищної ради, яку очолила Світлана Леонідівна Михайленко. Фінансування центру здійснюється із бюджету Приютівської селищної ради.
Центр здійснює організацію освітньої діяльності закладів дошкільної освіти, ведення бухгалтерського обліку, фінансово-господарську діяльність комунальних закладів та установ Приютівської ОТГ, а також проводить їхню діяльність у сфері матеріально-технічного забезпечення. Комунальна установа у своїй діяльності співпрацює із установами, закладами селищної ради та Олександрійського району, а також з управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.
З 1 травня 2019 року на баланс Центру передано п’ять закладів дошкільної освіти Приютівської ОТГ — Березівський, Приютівський, Протопопівський, Войнівський, Ізмайлівський дошкільні заклади освіти. А з 1 серпня 2019 року, крім освітньої сфери, послугами Центру користується також Центр культури і дозвілля Приютівської ОТГ разом зі своїми філіями, що розташовані у населених пунктах об`єднаної територіальної громади.
До мережі Приютівської ОТГ входить 16 закладів освіти, а саме: 7 закладів дошкільної освіти, з яких два входить до складу закладів загальної середньої освіти (діють, як дошкільні підрозділи);
7 закладів загальної середньої освіти, з яких 6 закладів — I–III ступенів, 1 заклад – І-ІІ ступенів. З них 1 опорний заклад – Користівський ліцей;
1 заклад позашкільної освіти – Цукрозаводський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад позашкільної освіти;
Войнівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
З 1 січня 2020 року планується, що Центр Приютівської селищної ради буде обслуговувати заклади загальної середньої та позашкільної освіти, які нині обслуговує Олександрійський районний центр з обслуговування закладів освіти Олександрійщини.
Нині ж, напередодні нового навчального року, проведено перевірку готовності закладів освіти Приютівської ОТГ до нового навчального року.
Ірина ЖЕЛЄЗНЯКОВА.

голос
Рейтинг статті
Читайте також:  В Олександрії хочуть відродити зруйнований храм
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x