Інформаційний портал

Олександрійщини

В одному із дитсадків Олександрії протестували ПЛР – тестами усіх працівників

У закладі дошкільної освіти № 39, як експеримент, у всіх працівників було проведено тестування методом ПЛР тестами за кошти міського бюджету. За результатами тестування захворювання на коронавірусну інфекцію не виявлено. Планувалося зробити тести працівникам усіх садочків, проте обласна лабораторія не може обробити таку велику кількість аналізів, повідомляє пресслужба міської ради.

Нагадаємо, що із 1 червня в Олександрії відкрилося 20 закладів дошкільної освіти. За попереднім моніторингом потреби батьків у відновленні роботи садочків планувалося прийняти 760 дітей.
1 червня було відкрито 58 груп. Першого дня до садочків прийшло 460 дітей, 2 червня – 485 дітей (17% від загальної кількості дошкільнят).
При прийомі вихованців до садочка їм проводиться початковий температурний скринінг, а потім кожні 4 години вимірюється температура. Усім працівникам вимірювання температури проводиться перед початком зміни.

За рахунок міського бюджету заклади забезпечені перометрами (безконтактними градусниками), засобами індивідуального захисту, антисептичними, дезінфікуючими та миючими засобами.

 

Читайте також:  «Палац у деталях». Історія почалася з уламка плитки
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x