Інформаційний портал

Олександрійщини

Відкриття льодової арени в Олександрії – спільний проєкт влади, ініціативних жителів міста та бізнесу

Якщо раніше для того, аби покататися на ковзанах жителі Олександрійщини змушені були їхати до Кременчука чи Кропивницього, то тепер вони мають таку можливість в Олександрії. Адже саме сьогодні, 27 січня, відбулося офіційне відкриття льодової арени “Шайба”, яка розташована на подвір’ї колишньої школи № 4. Хоча випробовувати лід на міцність любителі криги почали на декілька днів раніше. 

Сьогодні ж о 12 годині дня перед входом до льодової арени було велелюдно. Тут зібралися жителі міста, Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко, директор льодової арени Юрій Нос, депутат обласної ради Сергій Гриценко.

Звертаючись до олександрійців, Сергій Кузьменко зазначив: 

-Сьогодні у нашому місті відбувається дуже гарний приклад співпраці представників бізнесу, ініціативних олександрійців та місцевої влади. 

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки двом речам – ініціативі жителів міста, бачення місцевої влади того, що така ініціатива має бути підтримана. Ми й надалі будемо рухатися за таким алгоритмом і підтримувати гарні ініціативи, які стосуються розбудови Олександрії, створення нових можливостей для заняття спортом, відпочинку, нових можливостей для отримання сучасних послуг, які є у всьому світі та в Україні. Я щиро вітаю ініціаторів цього класного спортивного проєкту із його успішним завершенням! Розраховую на те, що тепер ми матимемо в Олександрії наших олімпійських чемпіонів з фігурного катання, а також своїх чемпіонів з хокею, – зазначив Сергій Кузьменко. 

Міський голова також наголосив на тому, що старт роботи льодової арени “Шайба” це, в першу чергу, можливість для місцевої молоді самореалізуватися, адже кожен має індивідуальне захоплення. Реалізації яких, як запевнив Сергій Анатолійович, міська влада буде всебічно сприяти.

 У свою чергу, Сергій Гриценко зазначив, що попри зневіру скептиків у  те, що в Олександрії функціонуватиме льодова арена, нині її двері відкриті для усіх охочих. І підкреслив, що фінансувати даний проєкт було нелегко, але  

все ж таки вдалося залучити (на зворотній основі) кошти міського бюджету, підприємців. 

Взявши слово, ініціатор проєкту Юрій Нос висловив вдячність усім, хто безпосередньо брав участь в створенні льодової арени та наголосив, що  в Олександрії є перспектива розвитку зимових видів спорту.

 

 

Читайте також:  Галина та Петро Рудики побралися у травні. Попри прикмети - разом понад 55 років

Символічну червону стрічку перед входом до льодової арени “Шайба” перерізав наймолодший учасник цього урочистого зібрання, після чого усі присутні перейшли до льодової арени. 

Юрій Нос першим став на ковзани та випробував кригу.

 

Далі вільно рухаючись на кризі, та здійснюючи один за одним граціозні рухи, глядачів зачаровували своєю майстерністю юні фігуристки з Кривого Рогу. У хокейному матчі на льодовій арені зійшлися й учасники олександрійської аматорської хокейної команди.   

Ірина ЖЕЛЄЗНЯКОВА. 

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x