Інформаційний портал

Олександрійщини

Викладачка Новопразької музичної школи стала призеркою міжнародного конкурсу

ІІІ місце у Міжнародному багатожанровому онлайн конкурсі Jiskra 2020, що проводився у місті Прага (Чехія), цього місяця завоювала викладачка Новопразької дитячої музичної школи Владислава Ніжніченко. Це була перша перемога талановитої вчительки як сольної виконавиці, адже раніше вона брала участь у подібних конкурсах разом зі своїми учнями.

Владислава Ніжніченко викладає духові та ударні інструменти у Новопразькій дитячій музичній школі вісім років. Роботу вважає своїм покликанням. Із музикою пов’язане майже все життя талановитої викладачки, адже грає на духових інструментах вона ще з 7 років. У дитинстві навчалася в Олександрійській музичній школі, потім на естрадно-духовому відділі в Олександрійському коледжі культури і мистецтв, а ступінь магістра музичного мистецтва здобула в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка.

– Моя бабуся завжди мріяла, щоб я працювала  тут, де я зараз працюю. Попри те, що я жила в Олександрії, в Кропивницькому, але моє коріння з Нової Праги, і мабуть воно й привело мене сюди. Я дуже люблю свою роботу в музичній школі. Ми – викладачі та учні, завжди, як то кажуть, тримаємо руку на пульсі, намагаємося брати участь у різноманітних заходах – місцевих, районних, а також по всій нашій ОТГ. До карантину ми разом з дітьми вели активний спосіб життя і намагалися також брати участь у всіх можливих обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, в яких учні нашої музичної школи завжди брали призові місця. Але за останні півроку у зв’язку з карантином було складно підготувати дітей належним чином. Ми все ж таки планували подати на цей конкурс одну нашу ученицю, але у зв’язку з хворобою не вдалося цього зробили. Тому в цьому році брала участь я одна –поділилася Владислава Ніжніченко.

Викладачка розповіла, що саме останнім часом активізувалося багато онлайн конкурсів, але Jiskra 2020 у Празі зацікавив її найбільше

– Я переглянула попередні їхні конкурси, мені сподобалося їхнє журі, а також самі номери конкурсантів, тож ми вирішили спробувати там власні сили. Ми робили відеозапис виступу, завантажували його на YouTube і відправляли їм посилання з заявкою на участь у конкурсі.  Потім члени журі разом переглядали номер і визначалися з місцями – розповіла Владислава Ніжніченко.

Посісти ІІІ призове місце у міжнародному конкурсі Jiskra 2020 новопразькій викладачці Владиславі Ніжніченко допоміг твір Астора Пьяццолли «Лібертанго», який вона виконала на саксофоні. Жінка змагалася в номінації «Інструментальний жанр» у віковій категорії «Профі».

Взагалі, в конкурсі брали участь декілька сотень талановитих музикантів з 11 країн, тож перемога викладачки з Олександрійщини була не з легких, адже потребувала неабиякого таланту та навиків. У нагороду новопразька призерка отримала диплом та грант на 25 євро, який Владислава Ніжніченко зможе використати вже на очному конкурсі в Чехії, куди по закінченню карантину планує поїхати вже разом зі своїми обдарованими учнями.

Юлія Пастух.

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x