Інформаційний портал

Олександрійщини

Як жителі Протопопівки допомагають один одному?

Проєкт “Скринька Добра” діє у Протопопівці за ініціативи громадської організації “ТАК!” на чолі з Ніною Лазаренко, місцевим бібліотекарем, та за підтримки старости села Оксани Клочко. До реалізації проєкту приєднався і Центр Культури і Дозвілля. Започаткований він нещодавно. На заклик до земляків поділитися речами, які вже залежалися вдома, але ще придатні до носіння, відгукнулося чимало протопопівчан. Хтось вирішив змінити гардероб, хтось вже виріс з речей, комусь річ здалася вже не модною, тож відібрані речі із задоволенням приносять до приміщення місцевої бібліотеки та Будинку культури. А от нужденним ці речі, як знахідка. У програші ніхто не залишився. Одні звільнили шафу і зробили добру справу, інші (до їх числа входять пенсіонери, багатодітні, незаможні люди) – позбулися проблеми щодо купівлі речей, на що просто не мали коштів.

Як зазначає ініціаторка проєкту Ніна Лазаренко: “Скринька Добра” започаткована для реалізації можливості поділитися своїм добром (речами, продуктами) з тими, хто цього потребує. Проєкт охоплює територію Протопопівки (поки що). Ми прагнемо змін, першими рухатись нелегко!”

Вона щиро дякує тим, хто підтримав ініціативу, хто вже приніс речі і хто планує це зробити. І радить у разі потреби звертатися до неї за телефоном: 0977973223.

Читайте також:  Головківка, що на Олександрійщині, прийматиме обласну спартакіаду
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x